Usługi geotechniczne

Usługi geotechniczne i geologiczne oferowane przez firmę GEONIT

Dysponujemy kilkuletnim doświadczeniem w zakresie geologii inżynierskiej oraz geotechniki. Przede wszystkim wykonujemy dokumentacje i badania geotechniczne i geologiczno-inżynierskie. Dokumentacje m.in. do pozwoleń na budowę, na potrzeby rozbudowy obiektu czy też zakupu działek. Realizujemy opinie i projekty geotechniczne, dokumentacje geotechniczne badań podłoża gruntowego, projekty robót geologiczno-inżynierskich, dokumentacje geologiczno-inżynierskie, ekspertyzy geologiczne i geotechniczne. Zajmujemy się kompleksową obsługą geologiczną (geotechniczną) budów.

Godnym uwagi jest fakt, że usługi geotechniczne przeprowadzamy na każdym etapie realizacji inwestycji. Począwszy od tworzenia koncepcji, projektowanie, bieżącą obsługę geotechniczną budowy, a także przy wykonywaniu remontów i rozbudowy inwestycji. Obsługę geotechniczną prowadzą osoby posiadające uprawnienia geologiczne wydane przez Marszałka Województwa oraz Ministra Środowiska. Wykonujemy zlecenia w różnym stadium realizacji inwestycji, począwszy od rozpoznania terenu przed zakupem, badania pod projekt budowlany, aż po bieżącą obsługę geotechniczną realizowanej inwestycji. Możemy wykonać badania na terenach o ograniczonym dostępie lub zamkniętych, począwszy od terenów spalarni czy oczyszczalni ścieków poprzez tereny kolejowe, lotniska aż po tereny wojskowe.

  • Usługi geotechniczne Geonit

Obszar naszej działalności obejmuje:

teren południowej Polski. Ze względu na lokalizację biura i bazy technicznej, zainteresowani jesteśmy wykonywaniem badań na terenie województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, śląskiego i podkarpackiego. W przypadku większych zleceń obszar działalności obejmuje całą Polskę. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych a także do firm, instytucji oraz biur projektowych. Przede wszystkim pomożemy w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania powierzonego tematu z zakresu geotechniki i geologii inżynierskiej.

Do każdej inwestycji podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, prace wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie. Nasze ceny są konkurencyjne oraz oferujemy krótki czas realizacji powierzonego nam zadania. Usługi geotechniczne – GEONIT. Zapraszam do skorzystania z naszej oferty. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami. Z pewnością będziesz zadowolony z realizacji zadania przez naszą firmę.

 

Usługi geotechniczne
Usługi geotechniczne