Dokumentacje geotechniczne ekspertyzy, opinie i projekty

 

Ponieważ zajmujemy się geologią i geotechniką możemy wykonać dokumentacje geologiczne i geotechniczne m.in. do pozwoleń na budowę, na potrzeby rozbudowy obiektu czy też zakupu działek. Prawdopodobnie to nas szukasz. Przede wszystkim proponujemy usługę wykonania:

– opinie i projekty geotechniczne,
– dokumentacje geotechniczne badań podłoża gruntowego,
– projekty geotechniczne
– projekty robót geologiczno-inżynierskich
– dokumentacje geologiczno-inżynierskie
– ekspertyzy geologiczne i geotechniczne
– tworzymy karty otworów oraz przekroje dla celów geologiczno-inżynierskich za pomocą programu GeoStar 6i

 

Dokumentacja geotechniczna - Geolog Olkusz
Dokumentacja geotechniczna – Geolog Olkusz

Dokumentacje pod domy jednorodzinne, garaże wolnostojące, hale produkcyjne oraz wysokiego składowania, stacje benzynowe, hotele, restauracje itp.
Opinie i dokumentacje zgodne z z Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 25 kwietnia 2012 r. w sprawie ustalania geotechnicznych warunków posadawiania obiektów budowlanych (Dz.U. 2012 poz. 463) oraz Prawem geologicznym i górniczym – Ustawa z dnia 9 czerwca 2011 r. (Dz.U. 2011 nr 163 poz. 981).
Godnym uwagi jest fakt, że prowadzimy ciągłą współpracę z uprawnionymi architektami oraz konstruktorami. Ważnym aspektem jest możliwość wykonania dla Państwa kompleksowej usługi, począwszy od wykonania dokumentacji geotechnicznej, poprzez projekty budowlane wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę a skończywszy na bieżącej obsłudze budowy w zakresie geotechniki. Reasumując, jeśli nie macie Państwo branżysty, a chcecie skorzystać z naszych usług możemy doradzić. W związku z tym zapraszamy do współpracy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *